XVII. Fyto-Apiterapeutické dni s medzinárodnou účasťou

Vážení priatelia fytoapiterapie a naturálnej medicíny, v dňoch 21. a 22. septembra 2019 sa v Košiciach uskutočnia XVII. Fyto-Apiterapeutické dni s medzinárodnou účasťou na ktoré ste srdečne pozvaní. Na konferencii odznejú príspevky z nasledovných okruhov:
 1.  Apiterapia, 2.  Fytoterapia, 3.  Funkčné potraviny, 4.  Probiotiká a zdravie, 5.  Varia z oblasti naturálnej medicíny.
V prípade záujmu o účasť je potrebné zaslať vyplnenú návratku potvrdzujúcu záujem o účasť na podujatí, prípadne aj o obed a o spoločenský večierok a v prípade aktívnej účasti aj abstrakty prosíme poslať najneskôr do 9.8. 2019. Po kompletizácii prihlásených prednášok bude konkrétny program záujemcom poslaný.
celý článok

12. Júl 2019   redakcia
0 príspevkov v diskusii  
Zdravý nový rok 2019

Všetkým vám, naši priatelia, ktorých zdravie sa nesie na krídlach drobných tvorov, ktorých spoločenstvo tvorí včelstvo a ktorých produkty prinášajú do života človeka životodárnu silu, želáme krásny a úspešný nový rok. Tešíme sa na nové stretnutia, zážitky, skúsenosti a poznanie spolu s vami.

Spoločnosť priateľov apiterapie viac...

4. Január 2019
1 príspevok v diskusii  
Šťastný nový rok 2018

Nech nás v novom roku teší,
tak jak bolo doteraz
Zdravie naše, detí našich
na to boh daj vždy dôraz

Včelí bzukot počúvať zas
V záhradách a na lúkach
Opojiť sa chuťou medu
vôňou v plástoch uličkách

V úli vládne zákon večný
vpísaný do drobných hláv
Včelstvo dá ti život driečný
aj sto je naň málo chvál

V novom roku nech nechýba
med v krčiašku na stole
Nech nám včela medonosná
opelí kvet na strome

A keď slnka beh sa skráti
tma nad dňom zas prevládne
Vôňa sviečky z vosku z úľa
svetlom v domoch zavládne

Štastný a v zdraví prežitý rok 2018
želá všetkým svojim čitateľom
a navštevníkom portál Apiterapia.sk

30. December 2017
0 príspevkov v diskusii  
Apiterapeutický deň - "zacíleno na terč(e)!"

Česká apiterapeutická spoločnosť (ČAPIS) pripravuje v sobotu 2. apríla 2016 vo Včelárskom náučnom areáli v Chlebovicích (Frýdek - Místek) zaujímavé podujatie zamerané na odbornú propagáciu apiterapie. Bohatý program sľubuje nielen predstavenie ČAPIS, ale aj informácie a kazuistiky o praktickom využití včelích produktov. viac...

29. Február 2016
1 príspevok v diskusii  
Krásne vianoce a šťastný nový rok

Slovenská apiterapeutická spoločnosť vám praje krásny vianočný čas plný príjemných chvíľ a v novom roku veľa zdravia, pokoja, radosti a vzájomnej blízkosti. Tešíme sa na spoluprácu v roku 2016 a na spoločné poznávanie zázrakov ukrytých vo včelích produktoch.

25. December 2015
0 príspevkov v diskusii  
Medicínske využitie včelích produktov

V sobotu 3. októbra sa v Bratislave uskutočnil odborný seminár Slovenskej apiterapeutickej spoločnosti a Ústavu zoológie SAV “Medicínske využitie včelích produktov". Nosnou témou boli biologické a farmakologické vlastnosti včelích produktov. Komentáre a postrehy zúčastnených potvrdili dôležité postavenie apiterapie v modernej medicíne. Organizátorom sa podarilo spojiť včelárov s vedcami a lekármi a pravidelné organizované stretnutia umožnia rozvoj apiterapie na Slovensku. Odkaz na zborník nájdete kliknutím na jeho obrázok v pravom menu. Citovanie je možné len v zmysle normy ISO 690 a zverejňovanie častí textov a obrázkov len so súhlasom vydavateľa. viac...

10. Október 2015
0 príspevkov v diskusii  

Strana: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...21
Stránku už navštívilo 238053 ľudí. Copyright © APITERAPIA.SK 2009-2015 All rights reserved! Locations of visitors to this page