XVII. Fyto-Apiterapeutické dni s medzinárodnou účasťou

Vážení priatelia fytoapiterapie a naturálnej medicíny, v dňoch 21. a 22. septembra 2019 sa v Košiciach uskutočnia XVII. Fyto-Apiterapeutické dni s medzinárodnou účasťou na ktoré ste srdečne pozvaní. Na konferencii odznejú príspevky z nasledovných okruhov:
 1.  Apiterapia, 2.  Fytoterapia, 3.  Funkčné potraviny, 4.  Probiotiká a zdravie, 5.  Varia z oblasti naturálnej medicíny.
V prípade záujmu o účasť je potrebné zaslať vyplnenú návratku potvrdzujúcu záujem o účasť na podujatí, prípadne aj o obed a o spoločenský večierok a v prípade aktívnej účasti aj abstrakty prosíme poslať najneskôr do 9.8. 2019. Po kompletizácii prihlásených prednášok bude konkrétny program záujemcom poslaný.
celý článok

12. Júl 2019   redakcia
0 príspevkov v diskusii  

Momenty z 8. ročníka konferencie nemeckej apiterapeutickej spoločnosti

V dňoch 26. až 28. marca 2010 sa konal ôsmy ročník konferencie nemeckej apiterapeutickej spoločnosti so zahraničnou účasťou v Passau (Nemecko). Organizátor konferencie Dr. Stefan Stangaciu, predseda frankofónnej a nemeckej apiterapeutickej spoločnosti požiadal  o prednesenie vedeckej práce Dr. Juraja Majtána, ktorý sa zameral na úlohu medu v procese hojenia rán a na antibakteriálny a imunomodulačný účinok medu. celý článok

1. Apríl 2010   Michal Denský
0 príspevkov v diskusii  

Intenzívny kurz apiterapie

Prvý intenzívny kurz apiterapie na Slovensku sa tešil veľkému záujmu zo strany včelárov, lekárov, veterinárov a iných zdravotníckych pracovníkov. celý článok

19. Apríl 2009   Michal Denský
3 príspevky v diskusii  

Strana: Novšie | Staršie
Stránku už navštívilo